Realme’nin yeni modeli hakkında önemli bilgiler ortaya çıktı

Realme’nin yeni bir telefon üzerinde çalıştığı yönünde haberler var. Bu telefonun model numarası RMX3999 olarak geçiyor ve henüz resmi adı bilinmese de, çeşitli sertifikasyon platformlarında görülmesi, lansmanının yakın olduğunu işaret ediyor. Telefon ilk olarak 2023 Kasım’ında IMEI veritabanında ortaya çıktı ve Avrupa’nın EEC’si, Endonezya’nın TKDN ve SDPPI’si ile TÜV Rheinland tarafından onaylandı. Hindistan’ın BIS otoritesi tarafından henüz sertifikalandırılmamış olsa da, cihazın yakında Hindistan’da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Realme RMX3999’un Realme C67 modeline benzer özellikler taşıdığı söyleniyor. Cihazın ön yüzünde, muhtemelen 120Hz yenileme hızını destekleyebilecek FHD+ çözünürlüğünde 6.72 inç büyüklüğünde bir LCD ekran bulunacak. Güvenlik için ise yan tarafta bir parmak izi tarayıcısı yer alacak.

Realme’nin yeni modeli hakkında önemli bilgiler ortaya çıktı

Cihazın gücünü Dimensity 6100 Plus yonga setinden alması ve 5,000mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olması bekleniyor. TÜV sertifikası, cihazın 45W hızlı şarjı destekleyebileceğini gösteriyor.

Telefonun arka panelinde çift kamera kurulumu bulunacağı söyleniyor, ancak kamera detayları henüz açıklanmadı. Telefon, üzerinde Realme Ui 5 katmanı bulunan Android 14 ile çalışacak.

Hindistan’da Realme 12 Pro ve 12 Pro+ modelleri Flipkart üzerinden satılıyor. Söylentilere göre Realme 12 ve 12+ da aynı platformda satılacak. Bu nedenle RMX3999 modelinin Narzo markalı bir telefon olarak Amazon üzerinden satışa sunulma ihtimali bulunuyor. Ancak her sızıntıda olduğu gibi, bu bilgileri de şüpheyle karşılamakta fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x