OnePlus Buds V uygun fiyatıyla teknoloji tutkunlarını şaşırttı

OnePlus, Çin’de OnePlus Ace V3 isimli yeni bir akıllı telefon modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu telefon, önümüzdeki hafta tanıtılacak ve Snapdragon 7+ Gen 3 yonga seti ile çalışan ilk cihaz olacak. OnePlus ayrıca yeni bir kulaklık modeli olan OnePlus Buds V’yi de tanıtacak.

Bu kulaklıklar şimdiden Çin’de ön siparişe sunulmuş durumda ve tasarımlarına dair ipuçları veren bir silüetle karşımıza çıkıyor. OnePlus Buds V‘nin tasarımı, Ocak ayında Malezya’da piyasaya sürülen Oppo Enco Buds 2 Pro modeline oldukça benziyor gibi görünüyor. Dolayısıyla OnePlus Buds V’nin özellikleri hakkında fikir edinmek için Oppo Enco Buds 2 Pro’nun özelliklerine bakmak yararlı olabilir.

OnePlus Buds V uygun fiyatıyla teknoloji tutkunlarını şaşırttı

Oppo Enco Buds 2 Pro, şık bir yarı kulak içi tasarıma, açılı silikon uçlara ve bir gövdeye sahiptir. Ayrıca IP55 toz ve suya dayanıklılık derecesine sahiptir. Ses kalitesi açısından, 12.4mm dinamik sürücü, Dolby Atmos ve Dirac Audio Tuner özelliklerine sahip bu kulaklıklar, arama sırasında arka plan gürültüsünü azaltmaya yardımcı olan çift mikrofon ve yapay zeka algoritmaları ile donatılmıştır. Ayrıca 94ms düşük gecikme modu ile oyun oynamak için idealdirler.

Bluetooth 5.3 desteği sayesinde aynı anda iki cihaza bağlanabilirler. Şarj kutusu ile birlikte toplam 38 saat kullanım süresi sunan bu kulaklıklar, tek şarjla kulak başına 8 saat kullanım imkanı sağlar. OnePlus‘ın yeni kulaklık modeli hakkında daha fazla bilgi almak için, bu kulaklıkların tanıtılacağı etkinliği beklemek gerekiyor. OnePlus, bu yeni ürünleriyle kullanıcılarına daha iyi bir ses deneyimi sunmayı hedefliyor. Bu kulaklıkların, özellikle Oppo Enco Buds 2 Pro’nun özelliklerini baz alarak, kullanıcılarına kaliteli bir ses deneyimi sunması bekleniyor. Kulaklığın 24 dolar civarında bir etikete sahip olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x