Şarkıcı Sia Survivor’ın Bir Numaralı Fanı Çıktı; Pop Yıldızı Yarışmadaki Favori İsmini Cömert Hediyelere Boğdu

Chandelier şarkısıyla adını tüm dünyaya duyuran ünlü şarkıcı Sia, Survivor hayranlığıyla da biliniyor. Yarışmadaki favorilerine nakit ödülü verdiği öğrenilen şarkıcı bu sezon verdiği miktarla çok konuşuldu. Detaylar içeriğimizde…

Hit şarkılarıyla müzik dünyasının sevilen isimlerinden olan Sia, farklı giyimiyle ve saç tarzlarıyla adından sıkça bahsettiren bir isim.

Röportajlarında tanınmamak ve ünlü olduktan sonra özgürlüğünün kısıtlanmaması için yüzünü gizlediğini söyleyen başarılı şarkıcı büyük bir merak yaratmıştı.

Gizemli bir imaj çizmeyi başaran sevilen şarkıcı,Sia kliplerinde sürekli genç dansçı Maddie Ziegler’ı oynatıyor. Sadece kliplerinde değil, ödül törenlerinde de bu ikiliyi beraber görüyoruz.

İlginç bir tarza sahip bu başarılı şarkıcının aynı zamanda ilginç bir zevki var; kendisi tutkulu bir Survivor izleyicisi.

Popüler yıldız, Survivor yarışmacılarına desteğiyle de bilinen bir isim. Hatta her yeni sezonda kendisine favori yarışmacısının kim olduğu soruluyor.

Survivor’ın son sezonundan favori yarışmacılarını ödüllendirerek cömertliğini bir kez daha gösteren Sia, bu sefer favorilerine toplamda 130 bin dolar nakit para hediye etti.

Siz bu cömert hediye hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x